Kominy systemowe

System kominowy to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. W jego skład wchodzi gotowy prefabrykowany komin, który można zainstalować w dowolnym budynku. Wyróżnić możemy systemy kominowe ceramiczne, które składają się rur ceramicznych, izolacji i obudowy z lekkiego betonu. Dostępne są również systemy kominowe stalowe, które z reguły składają się z dwóch warstw rur stalowych i izolacji pomiędzy nimi. Propozycje te nie wymagają posiadania murowanego komina.

Zobacz nasze produkty:

Wyceń system kominowy dla Twojego budynku

Jaki komin wybrać?Jaki komin wybrać?

Zastanawiasz się jaki komin będzie odpowiedni dla Twojego domu? Spokojnie - nie musisz na tym się znać. Jesteśmy specjalistami od kominów i z chęcią Ci pomożemy. Skorzystaj z wygodnego konfiguratora, który w szybki sposób pomoże Ci wybrać odpowiedni komin dla Twojego domu.

Co to są kominy systemowe i do czego są wykorzystywane?

Kominy systemowe to gotowe, kompletne rozwiązania do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych. Nie wymagają murowania komina z cegły, są w całości przemyślane i przetestowane już na poziomie fabryki. Zastosowanie kominów systemowych pozwala zaoszczędzić przestrzeń w budynku, a także przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania urządzeń grzewczych.

 

 

Konfigurator JAWAR

Kominy ceramiczne JAWAR

    Wyślij do nas swoje pytania

    Nasi konsultanci pracują od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17    *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


    Możesz także napisać do nas e-mail oraz zadzwonić