Akcesoria kominowe

Zaopatrz się w niezbędne akcesoria kominowe JAWAR. Pozwolą one na prawidłowy montaż kominów oraz systemów wentylacji. Dzięki nim instalacja rozwiązań oferowanych przez JAWAR będzie łatwiejsza. W naszej ofercie znajdują się akcesoria kominowe do kominów i wkładów ceramicznych, kominów i wkładów stalowych, a także do systemów wentylacji i rekuperacji. Oryginalne części sprawiają, że systemy JAWAR są najbardziej skuteczne. W pełni realizują przedstawione przed nimi zadania. Tym samym wpływają na prawidłowe odprowadzanie spalin z domu, a także wentylację. Dzięki wykorzystaniu właściwych akcesoriów kominowych możliwe jest także zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom i użytkownikom budynku oraz oszczędzanie pieniędzy. Nie trzeba bowiem co chwila poprawiać zamontowanych elementów lub zmagać się z ich nieefektywnością.

Zobacz nasze produkty:

Wyceń system kominowy dla Twojego budynku

Jaki komin wybrać?Jaki komin wybrać?

Zastanawiasz się jaki komin będzie odpowiedni dla Twojego domu? Spokojnie - nie musisz na tym się znać. Jesteśmy specjalistami od kominów i z chęcią Ci pomożemy. Skorzystaj z wygodnego konfiguratora, który w szybki sposób pomoże Ci wybrać odpowiedni komin dla Twojego domu.

Akcesoria do wentylacji i rekuperacji

Prawidłowa wentylacja w domu jest bardzo ważna. Wpływa ona na samopoczucie, komfort życia, a także bezpieczeństwo. Akcesoria przeznaczone do systemów wentylacji i rekuperacji JAWAR to produkty wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich m.in. mufy, kolana, kanały elastyczne, maty, anemostaty, a także centrale wentylacyjne. Ciekawą propozycją są także pustaki z perlitobetonu z odpowiednią ilością kanałów wentylacyjnych. Akcesoria stanowią również przyłącza, redukcje oraz rozdzielacze.

Dlaczego jakość akcesoriów kominowych jest ważna?

Systemy kominowe JAWAR to skuteczne konstrukcje, zapewniające odprowadzanie spalin z budynku. Ich właściwe funkcjonowanie możliwe jest dzięki zastosowaniu oryginalnych akcesoriów kominowych. Są one odpowiednio dopasowane i przetestowane z rozwiązaniami oferowanymi przez JAWAR. Dzięki temu nie trzeba się obawiać ewentualnych problemów w montażu, czy też brakiem właściwej części. Wszystkie produkowane są należytą starannością oraz z wysokiej klasy materiałów.

Sprawdź, które z akcesoriów kominowych lub wentylacyjnych są Ci potrzebne, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania!

    Wyślij do nas swoje pytania

    Nasi konsultanci pracują od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17    *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


    Możesz także napisać do nas e-mail oraz zadzwonić