Wkłady kominowe okrągłe

Okrągłe wkłady kominowe JAWAR służą do zabezpieczania kominów przed szkodliwym działaniem spalin i kondensatu. Wykonywane są stali kwasoodpornych (gat. 1.4404) w grubościach 0,5, 0,6mm lub 1,0mm, a także ze stali żaroodpornych (gat. 1.4828) w grubości 0,8mm. Okrągłe wkłady kominowe JAWAR wytwarzane są w szerokim zakresie średnic (60-1000mm) i są dostępne wraz z wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do renowacji komina.

Zobacz nasze produkty:

Wyceń system kominowy dla Twojego budynku

Jaki komin wybrać?Jaki komin wybrać?

Zastanawiasz się jaki komin będzie odpowiedni dla Twojego domu? Spokojnie - nie musisz na tym się znać. Jesteśmy specjalistami od kominów i z chęcią Ci pomożemy. Skorzystaj z wygodnego konfiguratora, który w szybki sposób pomoże Ci wybrać odpowiedni komin dla Twojego domu.

Co to są okrągłe wkłady kominowe i do czego wykorzystywane?

Wkłady kominowe o przekroju okrągłym stosuje się do kominów o odpowiednich wymiarach dla zastosowania takich właśnie wkładów. Wielkość przekroju wkładu kominowego powinna być dobrana do rodzaju i mocy urządzenia grzewczego, do którego jest on podłączany. Jeżeli wymagany przekrój może zostać umieszczony w kominie w postaci okrągłego kształtu to taki właśnie się stosuje, jako najbardziej popularne i bezproblemowe rozwiązanie.

 

    Wyślij do nas swoje pytania

    Nasi konsultanci pracują od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17    *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


    Możesz także napisać do nas e-mail oraz zadzwonić