Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

Wdrożenie internetowego systemu B2B w celum automatyzacji procesów ofertowania, zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych.

Całkowity koszt realizacji projektu: 367 300, 00 PLN
Dofinansowanie na realizację projektu: 178 650,00 PLN

Projekt ma na celu wdrożenie systemu B2B, składającego się z 3 modułów: programu doboru kominów, systemu obsługi zamówień i systemu elektronicznej wymiany danych.

Program doboru dotyczy procesu ofertowania. Ma on stanowić zaawansowaną usługę elektroniczną automatycznego przetwarzania danych. Za jego pomocą użytkownik po wpisaniu danych wejściowych w postaci parametrów budynku, mocy kotła, rodzaju paliwa itp. otrzyma gotowy raport w postaci listy produktów, które powinien zamówić. Działanie programu ułatwi dystrybutorom pracę i wyeliminuje potrzebę częstych kontaktów z naszą firmą w celu doboru odpowiednich produktów. Wyeliminuje również potrzebę przesyłania zapytań w formie papierowej.

Kolejny moduł ma zautomatyzować procesy zamówień i produkcji w firmie. Klient będzie mógł wprowadzić zamówienie z programu doboru, z własnego systemu ERP lub z wolnej ręki. Wówczas to zamówienie pojawi się w wewnętrznym systemie informatycznym i w razie potrzby od razu trafi do produkcji. Wyeliminowana zostanie konieczność przesyłania zamówień w formie papierowej i przepisywania ich do systemu.

Moduł odpowiadający za wymianę danych będzie umożliwiał przesyłanie dokumentów naszym klientom. Ułatwi on procesy fakturowania i rozliczania zamówień. Dzięki temu zupełnie wyeliminowana zostanie potrzeba przesyłania dokumentacji papierowej pomiędzy klientami a naszą firmą. System będzie dostępny w języku polskim i angielskim. Korzystać z niego będą również nasi dystrybutorzy zagraniczni. W celu dostosowania naszego systemu informatycznego do pracy online, konieczna będzie wymiana serwera. Nowy serwer stworzony będzie w oparciu o technologie optymalizujące zużycie energii.